O nás

Ve víru štěstí :-)
Ve víru štěstí :-)

O mně - Jsem tichá jako stromy, divoká jak voda, zářím jak slunce, studená jsem jak měsíc, rozevlátá jak vítr, pevná jak skála, zapaluji jak oheň, citlivá jak zvířata, éterická jak rostliny, spojená se svou duší a tělem, moji matkou je země a otcem slunce, potravou rostliny, ovoce a zelenina.

Já jsem jedna z Vás. Jmenuji se Irena Gaia Plačková a narodila jsem se na Valašsku a dětství trávila mezi zvířaty u bratra maminky na samotě vysoko v horách v divoké netknuté přírodě nedaleko půlčínských skal. Viděla jsem rysa a na slovenské straně prý byli medvěd a vlci. Už tenkrát jsem mluvila se zvířaty, stromy, zemí, tančila si tance do kruhu. 

Děkuji a oceňuji vše na mamince, že mě vedla k lásce ke zvířatům a přírodě. Děkuji a oceňuji vše na tátovi, že mě naučil zálesáckému životu a připravil mě do reálného života.

Před více než 20ti lety jsem byla na velice intenzivním dvoudenní kurzu v Liberci Reiki a krystalů I,II přímo u Mary Hall, kde jsem o přestávce byla v zoo Liberec a hladila si přes mříže leoparda...lidé si mysleli, že jsem ošetřovatelka :-)))  On jen říkal, že potřebuje vydatně podrbat. Sovy ke mě moudře mluvily...

V tu dobu jsem dostala od kolegy Tomáše dárek: prach přímo od Satja Sáí Báby, poté začaly mé vize.
Prošla jsem různymi semináři ale spíše individuálními sezení. Např. si vzpomínám:
Oceňuji úžasný třídenní kurz u Mudr.M.Mudrocha před 20ti lety, také jóga u léčitelky paní Velínské. Regrese, šamanské léčivé bubnování, reconnectivním léčením apod.
Šamanka ze skalistých hor mi osobně pokřtila mé první hříbě pod platanem, kde oddávají milované dvojice, letos se k ní osobně chystám.
Přes 20 let vykládám karty a nejraději mám ZEN OSHO karty, věnuji se přes 15 let numerologii lidí, zvířat i věcí.
Astologické rozbory dle hodiny a datumu narození přeposílám mailem.
V současnosti jsem 5 rok na syrové tepelně nezpracované stravě. Jsem vitariánka, jím jen zeleninu a trochu
ovoce, divoké rostliny z lesa a luk. V zimě oříšky, semínka, koření a olej. Jím když si vzpomenu, že bych se měla najíst. Pokud je léto a jsem ve svém vortexu štěstí, tak zapomínám jíst a pít a energii mám na rozdávání. 
Přes 17 let jsem neměla žádné léky.
Vidím energii stromů, rostlin, zvířat, komunikace s nimi je pro mne normální odmalička - upozorňují mne. Krásný zážitek jsem měla, když ke mě promluvila Země a přikryla mě v zimě teplým "závojem". V určitém období ke mě promlouvaly nejen stromy, velryby, delfíni i obyčejní kapři, kosi.
Osm let žiji bez televize, rádia, tisku, zpráv o počasí - počasí si reguluji v jisté míře sama. Pokud je v lese tma, svítí mi zářivý kužel na cestu všude, kde jedu na koni i rychle. Dokonce i na poli mě světlo neopouští. Nejezdím na koni , ale uvnitř koně.
Dva roky žiji bez města - věnuji se sobě, zvířatům, dětem a dospělým předávám zkušenosti ze své životní cesty.
Letos doplňuji vzdělání přímo u šamanů.

Vize pozemku u lesa se splnila a nýní se staví jurta.

Vidím, co jsem dříve neviděla...

19.04.2016 22:46

Na oběd si trhám ptačinec a ještěrka na mé zahrádce se ukazuje jak je krásná, říkám jí ať počkám, že doběhnu pro mobil a vyfotím si ji. Tak se nastavila ještě lépe a když jsem si s ní povídala přiběhla roční fenka australáka a packou na ni dorážela přes pletivo. Ještěrka po fence skočila a hned byla pryč. Takový bleskový útok jsem ještě nezažila.

V lese vidím to co druzí nevidí a zvykám si, že nevidí...

Když jedu autem, tak vím předem, kde je zvěř u silnice, ještě než ji uvidím očima ...to asi každý...

Cizí kočky rodí u mě koťata, ptáci mají hnízda skoro všude, myši už doma nemám...nějak jsme se dohodli.

Na elektrických drátech u domu sedí a zpívá tolik ptáků (plně obsazeno) a když kouknu pořádně...u jiných domů nejsou....

Chodím v lese stejnými stezkami a teď vidím jak s dalekohledem 3D ...

U malého rybníka připluly ryby, jakoby byly vděčné za společnost...

To samé ptáci, doprovází mě i při jízdě na koni v klusu...

Když jedu na koni, tak nejedu NA koni, ale uvnitř koně....jsem jeho tělo....

Já jsem Irena Gaia